O firmie | HSD Arrow

Firma deweloperska HSD INWESTYCJE powstała w styczniu 2005 r. Naszym celem jest planowanie, przygotowanie, realizacja i komercjalizacja inwestycji. Od początku działalności skupiliśmy się na branży budowlanej. Zajęliśmy się realizacją mieszkań w domach wielorodzinnych oraz budynków biurowo – usługowo – handlowych.

Nasze inwestycje

Do tej pory zrealizowaliśmy wiele nowoczesnych i funkcjonalnych projektów w branży nieruchomości, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo inwestycyjne. Nasze inwestycje powstają w dobrych lokalizacjach. Oferujemy komfortowe i wygodne mieszkania, które można indywidualnie dostosować do swoich potrzeb oraz urządzić według własnego projektu, bez potrzeby remontu. Nasze funkcjonalne i praktyczne budynki usługowe to dobra przestrzeń do prowadzenia własnej działalności.

Pewność i bezpieczeństwo finansowe

Równie ważne jak dobry projekt i udana realizacja są pewność i bezpieczeństwo inwestycji. Decydując się na współpracę z nami, mogą Państwo polegać na naszej rzetelności i wiarygodności.

HSD INWESTYCJE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K. działa jako kontynuacja firmy HSD INWESTYCJE Siwiec Hieronim. Na rynku działamy jako GRUPA HSD, w skład której wchodzą firmy: HSD INWESTYCJE, HSD PLUS INWESTYCJE, HSD CHAŁUPKA, HSD INWESTYCJE (2) oraz HSD&ARROW.

Dla poprawy bezpieczeństwa finansowania realizacji poszczególnych inwestycji i odpowiedniego zabezpieczenia wkładu finansowego kupujących nieruchomość, inwestycje GRUPY HSD są realizowane poprzez powoływane w tym celu spółki celowe.

Najnowsze podmioty, które powstały w 2014 roku to spółka HSD ARROW KM Development Sp. z o.o. S.K., oraz HSD ARROW Sp. z o.o. S.K. Wieloletnie doświadczenie firmy HSD Inwestycje w zakresie realizacji projektów budynków oraz doświadczenie nowego wspólnika w zakresie usług budowlanych i handlu doprowadziło do powstania spółek, które zajmują się najnowszymi inwestycjami: w Kielcach przy ulicy Kryształowej (HSD ARROW KM DEVELOPMENT Sp. z o.o. S.K.) oraz w Krakowie przy ulicy Trybuny Ludów (HSD ARROW Sp. z o.o. S.K.).

Nagrody i wyróżnienia

Wysoka jakość wykonania, terminowość realizacji inwestycji, nowoczesna stylistyka i wysoka funkcjonalność naszych budynków spowodowały, że zostaliśmy wyróżnieni licznymi nagrodami:

2009 – Skrzydła! Budowa osiedla na Wrzosach ul Kochanowskiego
2010 - Srebrny Żuraw osiedle Na Wrzosach I etap
2011 – Lider Regionu kategoria budownictwo mieszkaniowe
2011- Złoty Żuraw obiekty handlowe i usługowe za budynek w Kielcach przy ulicy Małej i Kapitulnej.
2012 – Lider Regionu kategoria budownictwo mieszkaniowe
2013 – Lider Regionu kategoria budownictwo mieszkaniowe
2014 – Skrzydła! Budowa osiedla „Apartamenty na Ślichowichach”
2015 – Skrzydła! Inwestycja mieszkaniowa „Apartamenty ŻŁota”
2016 – Skrzydła! Inwestycja mieszkaniowa „Kryształowa Residence”

Nasze Motto

Najlepszy stosunek jakości do ceny na rynku!

HSD w liczbach:

70 000 m2 sprzedanych mieszkań
12 lat na rynku
13 zrealizowanych inwestycji
11 inwestycji w przygotowaniu/realizacji