Nowe inwestycje mieszkaniowe Kraków | HSD Arrow

Inwestor: HSD Inwestycje Dominikanów Sp. zo.o. S.K.

W naszej nowej inwestycji usytułowanej przy ul. Okulickieg oraz ul. Fatimskiej oferujemy 129 mieszkań w dwóch budynkach.

Szczegóły inwestycji

Inwestor: HSD ARROW RYDYGIERA Sp. zo.o. S.K.

Kompleks kameralnych budynków przy ulicy Strumiennej - dzielnica Wola Duchacka w Krakowie.

Szczegóły inwestycji

Inwestor: HSD ARROW RYDYGIERA Sp. zo.o. S.K.

Nowoczesny budynek przy ulicy Rydygiera na osiedlu Rżąka - dzielnica Podgórze w Krakowie.

Szczegóły inwestycji

Inwestor: HSD ARROW RYDYGIERA Sp. zo.o. S.K.

Nowoczesny budynek przy ulicy Rydygiera na osiedlu Rżąka - dzielnica Podgórze w Krakowie.

Przy parku! MDM!

Szczegóły inwestycji

Inwestor: HSD Inwestycje Kącik Sp. zo.o.S.K.

Prestiżowa inwestycja Kącik 10 "Apartamenty przy Wiśle" zlokalizowana jest w samym sercu Starego Podgórza, w bliskiej odległości Kaziemierza i Starego Miasta.

Szczegóły inwestycji

Inwestor: HSD Inwestycje Dominikanów Sp. zo.o. S.K.

W naszej nowej inwestycji usytułowanej przy ul. Dobrego Pasterza oferujemy 66 mieszkań w dwóch budynkach – Budynek A (27 mieszkań), B (39 mieszkań).

Szczegóły inwestycji

HSD & ARROW to firma deweloperska należąca do GRUPY HSD. Zajmujemy się całością procesu deweloperskiego: planowaniem, przygotowywaniem, realizacją i komercjalizacją inwestycji. Dużą część naszej działalności stanowi realizacja inwestycji mieszkaniowych w Krakowie.

Dlaczego HSD & ARROW?

Zakup mieszkania w Krakowie bezpośrednio od dewelopera niesie za sobą wiele korzyści. Są to między innymi: niższa cena spowodowana brakiem pośredników, możliwość wyposażenia mieszkania według własnego uznania oraz gwarancja dobrego stanu mieszkania. Ponieważ nie było ono jeszcze przez nikogo użytkowane – nie ma mowy o żadnych szkodach. Warto również zaznaczyć, że podczas zakupu nieruchomości z rynku wtórnego, na kupującym ciąży obowiązek dokonania zapłaty podatku od czynności cywilnoprawnych z tytułu nabycia nieruchomości. Podatek ten to 2% wartości rynkowej nieruchomości.

Dlaczego Kraków?

Kraków to jedno z największych miast w Polsce, znane ze swojej bogatej oferty kulturalnej, świetnych szkół wyższych, życia nocnego oraz prężnie rozwijającej się gospodarki. Stolica Małopolski niejednokrotnie okrzykiwana była najpiękniejszym miastem Polski.

Zakup nowego mieszkania w Krakowie stanowi znakomitą inwestycję na lata. Nieruchomości nabywane w tym mieście na rynku pierwotnym, cieszą się wielkim zainteresowaniem. Rozważając kupno nowego mieszkania, warto więc udać się do zaufanego dewelopera.

GRUPA HSD działa na rynku od 2005 roku, dlatego może pochwalić się dużym doświadczeniem w realizacji inwestycji mieszkaniowych w Krakowie i nie tylko. W ofercie HSD & ARROW znajdą Państwo nowe inwestycje deweloperskie w bardzo dogodnych lokalizacjach Krakowa. Inwestycje HSD & ARROW tworzone są z myślą o naszych Klientach. Przykładamy wszelkich starań, aby każdy znalazł coś, co odpowiada jego potrzebom. Dlatego mieszkania realizowane przez nas przyjmują różne rozmiary, od małych po bardzo duże.

W celu sprawdzenia cen i dostępności naszych nowych inwestycji zapraszamy do skorzystania z wyszukiwarki mieszkań znajdującej się w lewym górnym rogu strony internetowej HSD & ARROW.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat planowanych przez nas inwestycji mieszkaniowych w Krakowie, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży w Krakowie przy ulicy Limanowskiego 3.