Inwestycje Kielce | HSD Arrow

Inwestycja w Kielcach przy ul. Kazimierza Wielkiego / Permskiej.
Rozpoczęcie budowy 2 kwartał 2016 r. Zakończenie 4 kwartał 2017 roku. 

W budynku znajdujdować się będzie 54 mieszkania o powierzchni od 33 m2 do 130 m2. Innowacyjna struktura budynku pozwala nam dowolnie zmieniać układ oraz powierzchnię mieszkań i dostosowaqć do potrzeb klienta. 

Budynek podpiwniczony z podziemnym garażem oraz komórkami lokatorskimi.
 

Szczegóły inwestycji

Już od ponad dekady HSD Arrow Development inwestuje w budowę nieruchomości takich jak domy mieszkalne, obiekty biurowe, handlowe oraz przemysłowe z przeznaczeniem na sprzedaż lub wynajem. Nasze doświadczenie zaowocowało powstaniem spółek, które realizują nowe inwestycje w województwie świętokrzyskim- w Kielcach przy ulicy Kryształowej.

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Kielcach

Chętnych na lokum w świętokrzyskim nie brakuje, deweloperzy oraz spółdzielnie mieszkaniowe chętnie rozpoczynają w Kielcach coraz to nowe inwestycje. Spacerując po stolicy województwa świętokrzyskiego łatwo natknąć się na liczne place budowy oraz świeżo ukończone budownictwo biurowe, usługowe i mieszkalne oraz inwestycje komunikacyjne. Obecnie realizujemy nowy, kameralny projekt inwestycyjny zlokalizowany przy ulicy Kryształowej na osiedlu Podkarczówka w Kielcach. Będzie to 4 kondygnacyjny budynek wielorodzinny, który zawiera 23 mieszkania. Do poszczególnych lokali przynależą przestrzenne balkony oraz ogródki . Budynek dysponuje także halą garażową oraz miejscami postojowymi na zewnątrz. Dużym walorem jest bliskie sąsiedztwo terenów dzielonych i rekreacyjnych.

Zachęcamy do zapoznania się nowymi i ciekawymi inwestycjami, które HSD Arrow Development realizuje w Kielcach. Nasza oferta projektów inwestycyjnych wzbogaca kielecki rynek mieszkaniowy, który powoli staje się coraz bardziej atrakcyjny.